Casa Punta Prima III
Geniet van een prachtig penthouse met een ruim dakterras en zeezicht! Ontspan aan één van de twee gemeenschappelijke zwembaden en geniet van alle comfort en voorzieningen voor een heerlijke, zorgeloze vakantie onder de Spaanse zon.
Prachtig dakappartement ( penthouse) met fantastisch dakterras, 2 grote zwembaden in het complex en alles op wandelafstand. Volledig uitgerust met Belgische tv, goede wifi en airco in gans het appartement. Je huurt rechtstreeks bij ons - Vlaamse eigenaars die vaak zelf ter plaatse zijn.
β 2 slaapkamers β 2 badkamers
β Max 4 personen (5 op aanvraag)
β Volledig uitgeruste keuken
β Gezellige woonkamer
βPrivaat ondergrondse autostaanplaats.
Eenvoudige prijzen, geen verrassingen
β Zo werkt het bij ons: jij stuurt een aanvraag met uw data, wij checken de kalender en bevestigen via mail met prijs en aankomstinfo. Pas daarna beslis je.
Eindschoonmaak, ontvangst en gebruik van bed- en badlinnen: € 85
Bij het huren van onze accommodatie vragen wij een waarborg van €200. Dit bedrag wordt binnen 7 dagen na vertrek terugbetaald, mits er geen schade werd vastgesteld.
Inbegrepen in de huurprijs:
β Waterverbruik.
β Elektriciteitsverbruik: tot 85 kWh per week (normaal gebruik). Meerverbruik wordt aangerekend aan €0,40 per kWh.
β Snel internet
π‘ Periode al volgeboekt of meerdere appartementen nodig? Wij bieden vrijblijvend alternatieve opties binnen hetzelfde complex.
π Overwinteren? Vraag naar onze gunstige voorwaarden!
Annuleringskosten variëren afhankelijk van het tijdstip van annulering:
- Bij annulering tot 60 dagen voor vertrek: het betaalde voorschot.
- Bij annulering minder dan 60 dagen voor vertrek: 100% van de huursom.
Wij raden u aan vooraf contact op te nemen met uw verzekeringsmakelaar voor een eventuele annuleringsverzekering.
Jouw vakantie begint met een berichtje. We helpen je graag verder!
Locatie
Casa Punta Prima III VT-462465-A
Avenida Espuña, Oasis Beach 9
03185 Los Altos- Torrevieja
info@holidayinspain.be